2011 Geyik Koşusu 14km Erkekler

16.01.2011
Organiser : Macera Akademisi
Cours Master : Tatiana Kalenderoğlu - Caner Odabaşoğlu
[Erkekler Genel Sıralama] [Erkekler 18-29 Yaş] [Erkekler 30-34 Yaş] [Erkekler 35-39 Yaş] [Erkekler 40-44 Yaş] [Erkekler 45-49 Yaş] [Erkekler 50-54 Yaş]
[Erkekler 55-59 Yaş]
Erkekler Genel Sıralama 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.    5 Ali   Sarıbey             Bireysel    01:00:29
  2.  100 Linas Salkauskas          Bireysel    01:00:51
  3.   44 Musa Gökhan               Bireysel    01:01:18
  4.   40 Mahmut  Yavuz             Bireysel    01:03:33
  5.   39 Kadir  Er                 Bireysel    01:03:47
  6.   29 Gaizka Etxeberria         Bireysel    01:06:46
  7.   73 Yasin/rasim Belir         Bireysel    01:06:47
  8.    8 Ayhan Yaşar               Bireysel    01:08:20
  9.    1 Adem Akça                 Bireysel    01:10:31
 10.   63 Şener  Kurtuluş           Bireysel    01:11:14
 11.   67 Tolga  Sarı               Bireysel    01:11:32
 12.   52 Oğuz  Omur                Bireysel    01:11:38
 13.   82 Claytton Neill            Bireysel    01:12:55
 14.   33 Haluk Ağabeyoğlu          Bireysel    01:13:08
 15.   97 Murat İlter               Bireysel    01:13:19
 16.   42 Mehmet Yazıcı             Bireysel    01:13:20
 17.   48 Mutlu Atlı                Bireysel    01:13:56
 18.   98 Leon Penso                Bireysel    01:14:00
 19.   81 Philip West               Bireysel    01:14:20
 20.   19 Duygun Yurteri            Bireysel    01:15:02
 21.   86 İsmail Volkan İnlek       Bireysel    01:16:37
 22.   38 Julien Stern              Bireysel    01:16:38
 23.   10 Aykut  Çelikbaş           Bireysel    01:16:54
 24.   47 Mustafa  Sabri            Bireysel    01:17:27
 25.   49 Muzaffer  Erdoğan         Bireysel    01:17:33
 25.  120 Emre Erenler              Bireysel    01:17:33
 27.   58 Rauf Pınarbaşı            Bireysel    01:18:35
 28.  118 Stephen Wadey             Bireysel    01:19:39
 29.   93 Cem Boydaş                Bireysel    01:20:02
 30.   14 Cenk Kasım Turan          Bireysel    01:20:13
 31.   59 Richard Faillace          Bireysel    01:20:20
 32.    6 Ali Emre Akcan            Bireysel    01:20:52
 33.   70 Ufuk  Biriz               Bireysel    01:21:10
 34.   91 Abdülvahid Coşkun         Bireysel    01:23:53
 35.   15 Craig Johnson             Bireysel    01:23:54
 36.   89 İsmail Danacıoğlu         Bireysel    01:24:10
 37.   45 Mustafa  Demirtaş         Bireysel    01:24:15
 38.   76 Alper  Duran              Bireysel    01:24:28
 39.   28 Fırat Gürler              Bireysel    01:25:09
 40.   84 Cem Çelebiler             Bireysel    01:26:05
 40.   85 Nedim çelebiler           Bireysel    01:26:05
 42.   20 Emre  Tok                 Bireysel    01:26:07
 43.   69 Turgay Turan              Bireysel    01:28:03
 44.   23 Erol  Öztürk              Bireysel    01:29:17
 45.   31 Güngör Çaygöz             Bireysel    01:29:20
 46.   17 Doğucan Temizel           Bireysel    01:30:12
 47.   13 Cenk  Özden               Bireysel    01:32:08
 48.   88 Kutlu Kaan Haliloğlu      Bireysel    01:32:43
 49.   21 Emre  Bağdat              Bireysel    01:32:58
 50.   37 İ.Gökhan Aktaş            Bireysel    01:33:00
 51.   71 Ulaş Önol                 Bireysel    01:33:03
 52.   87 Özkan Coşgun              Bireysel    01:33:28
 53.  125 Erdal Gürsoy              Bireysel    01:35:14
 54.   74 Zeynel  Alhan             Bireysel    01:35:44
 55.   55 55                        Bireysel    01:37:37
 56.   32 Haluk Ergelmiş            Bireysel    01:37:51
 56.   83 Alptekin Başkır           Bireysel    01:37:51
 58.   41 Mathieu Mermillion        Bireysel    01:38:00
 59.   61 Soner  Sarıkaya           Bireysel    01:39:49
 60.   68 Tunç  Samurkaş            Bireysel    01:42:39
 61.   66 Tevfik  Demirsoy          Bireysel    01:44:29
 62.   46 Mustafa  Topaloğlu        Bireysel    01:45:45
 63.    4 Ali Başol                 Bireysel    01:49:51
 64.    2 Ahmet  Özel               Bireysel    01:49:52
 65.   90 Koray Başkent             Bireysel    01:50:01
 66.   51 Oğuz Erkan                Bireysel    01:53:48
 67.   12 Cengiz Seyhan             Bireysel    01:55:55
 68.    3 Alexandre Trazit          Bireysel    01:57:10
 69.   22 Emre  Sungur              Bireysel    02:01:35
 70.   24 Fahri Gürol İnce          Bireysel    02:10:54
Erkekler 18-29 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.    5 Ali   Sarıbey             Bireysel    01:00:29
  2.  100 Linas Salkauskas          Bireysel    01:00:51
  3.   44 Musa Gökhan               Bireysel    01:01:18
  4.   40 Mahmut  Yavuz             Bireysel    01:03:33
  5.   39 Kadir  Er                 Bireysel    01:03:47
  6.   73 Yasin/rasim Belir         Bireysel    01:06:47
  7.   67 Tolga  Sarı               Bireysel    01:11:32
  8.   19 Duygun Yurteri            Bireysel    01:15:02
  9.   86 İsmail Volkan İnlek       Bireysel    01:16:37
 10.   58 Rauf Pınarbaşı            Bireysel    01:18:35
 11.   91 Abdülvahid Coşkun         Bireysel    01:23:53
 12.   89 İsmail Danacıoğlu         Bireysel    01:24:10
 13.   17 Doğucan Temizel           Bireysel    01:30:12
 14.   88 Kutlu Kaan Haliloğlu      Bireysel    01:32:43
 15.   87 Özkan Coşgun              Bireysel    01:33:28
 16.   46 Mustafa  Topaloğlu        Bireysel    01:45:45
 17.   90 Koray Başkent             Bireysel    01:50:01
 18.    3 Alexandre Trazit          Bireysel    01:57:10
Erkekler 30-34 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   29 Gaizka Etxeberria         Bireysel    01:06:46
  2.   38 Julien Stern              Bireysel    01:16:38
  3.   76 Alper  Duran              Bireysel    01:24:28
  4.   13 Cenk  Özden               Bireysel    01:32:08
  5.   37 İ.Gökhan Aktaş            Bireysel    01:33:00
  6.   71 Ulaş Önol                 Bireysel    01:33:03
  7.   41 Mathieu Mermillion        Bireysel    01:38:00
  8.   68 Tunç  Samurkaş            Bireysel    01:42:39
  9.   66 Tevfik  Demirsoy          Bireysel    01:44:29
 10.   51 Oğuz Erkan                Bireysel    01:53:48
Erkekler 35-39 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.    1 Adem Akça                 Bireysel    01:10:31
  2.   82 Claytton Neill            Bireysel    01:12:55
  3.   10 Aykut  Çelikbaş           Bireysel    01:16:54
  4.   93 Cem Boydaş                Bireysel    01:20:02
  5.   14 Cenk Kasım Turan          Bireysel    01:20:13
  6.   59 Richard Faillace          Bireysel    01:20:20
  7.   28 Fırat Gürler              Bireysel    01:25:09
  8.   84 Cem Çelebiler             Bireysel    01:26:05
  9.   20 Emre  Tok                 Bireysel    01:26:07
 10.   21 Emre  Bağdat              Bireysel    01:32:58
 11.  125 Erdal Gürsoy              Bireysel    01:35:14
 12.   83 Alptekin Başkır           Bireysel    01:37:51
 13.   61 Soner  Sarıkaya           Bireysel    01:39:49
 14.    4 Ali Başol                 Bireysel    01:49:51
 15.   22 Emre  Sungur              Bireysel    02:01:35
Erkekler 40-44 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   63 Şener  Kurtuluş           Bireysel    01:11:14
  2.   52 Oğuz  Omur                Bireysel    01:11:38
  3.   49 Muzaffer  Erdoğan         Bireysel    01:17:33
  3.  120 Emre Erenler              Bireysel    01:17:33
  5.   70 Ufuk  Biriz               Bireysel    01:21:10
  6.   85 Nedim çelebiler           Bireysel    01:26:05
  7.   31 Güngör Çaygöz             Bireysel    01:29:20
  8.    2 Ahmet  Özel               Bireysel    01:49:52
Erkekler 45-49 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.    8 Ayhan Yaşar               Bireysel    01:08:20
  2.   42 Mehmet Yazıcı             Bireysel    01:13:20
  3.   48 Mutlu Atlı                Bireysel    01:13:56
  4.   98 Leon Penso                Bireysel    01:14:00
  5.   47 Mustafa  Sabri            Bireysel    01:17:27
  6.    6 Ali Emre Akcan            Bireysel    01:20:52
  7.   15 Craig Johnson             Bireysel    01:23:54
  8.   23 Erol  Öztürk              Bireysel    01:29:17
  9.   74 Zeynel  Alhan             Bireysel    01:35:44
 10.   55 55                        Bireysel    01:37:37
 11.   12 Cengiz Seyhan             Bireysel    01:55:55
Erkekler 50-54 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   33 Haluk Ağabeyoğlu          Bireysel    01:13:08
  2.   81 Philip West               Bireysel    01:14:20
  3.   69 Turgay Turan              Bireysel    01:28:03
  4.   32 Haluk Ergelmiş            Bireysel    01:37:51
  5.   24 Fahri Gürol İnce          Bireysel    02:10:54
Erkekler 55-59 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   97 Murat İlter               Bireysel    01:13:19
  2.  118 Stephen Wadey             Bireysel    01:19:39
  3.   45 Mustafa  Demirtaş         Bireysel    01:24:15

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 16.01.2011 15:46:03 SPORTident