2011 Geyik Koşusu Ara dereceler (14km Kadınlar)

16.01.2011
Organiser : Macera Akademisi
Cours Master : Tatiana Kalenderoğlu - Caner Odabaşoğlu
[Kadınlar Genel Sıralama]
Kadınlar Genel Sıralama - Ara Dereceler 14 km ^
  #  Name                       Result   Start      2300m     4000m     7000m     9000m     10700m    Finish              
  1. Şennur  Atlı               01:13:56 10:01:08   11:27  1  21:29  1  36:18  1  48:23  1  54:49  1  73:56  1 01:13:56
       64 Bireysel                                  11:27  1  10:02  1  14:49  1  12:05  1  06:26  1  19:07  1
                                                    00:00     00:00     00:00     00:00     00:00     00:00   
  2. Didem Doğruol              01:18:42 10:01:08   12:43  4  23:21  2  38:27  2  51:08  2  57:54  2  78:42  2 01:18:42
       16 Bireysel                                  12:43  4  10:38  2  15:06  2  12:41  2  06:46  2  20:48  2
                                                    01:16     00:36     00:17     00:36     00:20     01:41   
  3. Dorothy Mac Ausland        01:20:51 10:01:08   12:32  2  23:22  3  38:48  3  52:15  3  59:33  3  80:51  3 01:20:51
       92 Bireysel                                  12:32  2  10:50  3  15:26  3  13:27  3  07:18  6  21:18  3
                                                    01:05     00:48     00:37     01:22     00:52     02:11   
  4. Ülkü Çoşkunoğlu Abadan     01:23:58 10:01:08   13:07  6  24:24  4                                         01:23:58
       72 Bireysel                                  13:07  6  11:17  4                      07:45 10  22:24  5
                                                    01:40     01:15                         01:19     03:17   
  5. Müge Ergelmiş              01:25:19 10:01:08   13:16  7  24:50  7  41:19  4  55:31  5  62:29  4  85:19  4 01:25:19
       50 Bireysel                                  13:16  7  11:34  5  16:29  4  14:12  6  06:58  3  22:50  8
                                                    01:49     01:32     01:40     02:07     00:32     03:43   
  6. German Perez               01:25:31 10:01:08   12:47  5  24:30  5  41:28  5  55:23  4  62:48  5  85:31  5 01:25:31
       30 Bireysel                                  12:47  5  11:43  6  16:58  5  13:55  5  07:25  7  22:43  6
                                                    01:20     01:41     02:09     01:50     00:59     03:36   
  7. Helen Southcott            01:26:21 10:01:08   14:26 12  26:27 10  43:26  7  57:16  6  64:30  6  86:21  6 01:26:21
       34 Bireysel                                  14:26 12  12:01  9  16:59  6  13:50  4  07:14  5  21:51  4
                                                    02:59     01:59     02:10     01:45     00:48     02:44   
  8. Perihan Birol              01:28:28 10:01:08   12:39  3  24:44  6  42:47  6  57:20  7  64:49  7  88:28  7 01:28:28
       94 Bireysel                                  12:39  3  12:05 10  18:03  9  14:33  7  07:29  8  23:39  9
                                                    01:12     02:03     03:14     02:28     01:03     04:32   
  9. Ayşe  Kök                  01:29:17 10:01:08   14:00  9  25:49  8                                         01:29:17
       11 Bireysel                                  14:00  9  11:49  7                      07:00  4  24:53 12
                                                    02:33     01:47                         00:34     05:46   
 10. Yegane Guley               01:30:07 10:01:08   14:08 11  26:30 11  44:27  9  59:22  9  67:18 10  90:07  8 01:30:07
       99 Bireysel                                  14:08 11  12:22 11  17:57  8  14:55  9  07:56 11  22:49  7
                                                    02:41     02:20     03:08     02:50     01:30     03:42   
 11. Zeynep İlter               01:30:27 10:01:08   14:06 10  26:06  9  43:43  8  58:41  8  66:42  8  90:27  9 01:30:27
       75 Bireysel                                  14:06 10  12:00  8  17:37  7  14:58 10  08:01 12  23:45 10
                                                    02:39     01:58     02:48     02:53     01:35     04:38   
 12. Pınar Çağlar               01:32:02 10:01:08   13:54  8  26:49 12  44:52 10  59:35 10  67:14  9  92:02 10 01:32:02
       57 Bireysel                                  13:54  8  12:55 13  18:03  9  14:43  8  07:39  9  24:48 11
                                                    02:27     02:53     03:14     02:38     01:13     05:41   
 13. Pelin Karaca               01:35:23 10:01:08   14:33 13  27:11 13  45:54 11  61:44 11  70:03 11  95:23 11 01:35:23
       54 Bireysel                                  14:33 13  12:38 12  18:43 11  15:50 11  08:19 14  25:20 14
                                                    03:06     02:36     03:54     03:45     01:53     06:13   
 14. Brit Salmula               01:37:56 10:01:08   16:00 15  29:16 15  48:29 12  64:28 12  72:39 12  97:56 12 01:37:56
      121 Bireysel                                  16:00 15  13:16 14  19:13 12  15:59 12  08:11 13  25:17 13
                                                    04:33     03:14     04:24     03:54     01:45     06:10   
 15. Gökben Utkun               01:47:42 10:01:08   14:55 14  28:34 14  49:02 13  67:34 13  76:26 13 107:42 13 01:47:42
       96 Bireysel                                  14:55 14  13:39 15  20:28 13  18:32 14  08:52 15  31:16 16
                                                    03:28     03:37     05:39     06:27     02:26     12:09   
 16. Sinem  Özmen               01:50:39 10:01:08   16:45 16  30:52 16  53:37 14  72:05 14  81:43 14 110:39 14 01:50:39
       60 Bireysel                                  16:45 16  14:07 16  22:45 14  18:28 13  09:38 16  28:56 15
                                                    05:18     04:05     07:56     06:23     03:12     09:49   
 17. Hülya Kesim                02:08:27 10:01:08   19:13 19  36:44 17  61:23 15  83:08 15  93:43 15 128:27 15 02:08:27
      119 Bireysel                                  19:13 19  17:31 17  24:39 15  21:45 17  10:35 17  34:44 17
                                                    07:46     07:29     09:50     09:40     04:09     15:37   
 18. Işıl Tokcan                02:10:43 10:01:08   18:42 17  36:46 18  61:31 16  83:09 16  93:45 16 130:43 16 02:10:43
       35 Bireysel                                  18:42 17  18:04 20  24:45 16  21:38 16  10:36 18  36:58 19
                                                    07:15     08:02     09:56     09:33     04:10     17:51   
 19. Itır Erhart                02:10:44 10:01:08   19:15 20  36:47 20  61:33 17  83:10 17  93:47 17 130:44 17 02:10:44
       36 Bireysel                                  19:15 20  17:32 18  24:46 17  21:37 15  10:37 19  36:57 18
                                                    07:48     07:30     09:57     09:32     04:11     17:50   
     Suna Altan                 DQ       10:01:08   18:45 18  36:46 18                                         DQ
       62 Bireysel                                  18:45 18  18:01 19                                        
                                                    07:18     07:59                                           
  Ideal time:                                       11:27     10:02     14:49     12:05     06:26     19:07   01:13:56


© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 16.01.2011 16:16:49 SPORTident