2011 Geyik Koşusu 14km Kadınlar

16.01.2011
Organiser : Macera Akademisi
Cours Master : Tatiana Kalenderoğlu - Caner Odabaşoğlu
[Kadınlar Genel Sıralama] [Kadınlar 18-29 Yaş] [Kadınlar 30-34 Yaş] [Kadınlar 35-39 Yaş] [Kadınlar 40-44 Yaş] [Kadınlar 45-49 Yaş] [Kadınlar 50-54 Yaş]
[Kadınlar 55-59 Yaş]
Kadınlar Genel Sıralama 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   64 Şennur  Atlı              Bireysel    01:13:56
  2.   16 Didem Doğruol             Bireysel    01:18:42
  3.   92 Dorothy Mac Ausland       Bireysel    01:20:51
  4.   72 Ülkü Çoşkunoğlu Abadan    Bireysel    01:23:58
  5.   50 Müge Ergelmiş             Bireysel    01:25:19
  6.   30 German Perez              Bireysel    01:25:31
  7.   34 Helen Southcott           Bireysel    01:26:21
  8.   94 Perihan Birol             Bireysel    01:28:28
  9.   11 Ayşe  Kök                 Bireysel    01:29:17
 10.   99 Yegane Guley              Bireysel    01:30:07
 11.   75 Zeynep İlter              Bireysel    01:30:27
 12.   57 Pınar Çağlar              Bireysel    01:32:02
 13.   54 Pelin Karaca              Bireysel    01:35:23
 14.  121 Brit Salmula              Bireysel    01:37:56
 15.   96 Gökben Utkun              Bireysel    01:47:42
 16.   60 Sinem  Özmen              Bireysel    01:50:39
 17.  119 Hülya Kesim               Bireysel    02:08:27
 18.   35 Işıl Tokcan               Bireysel    02:10:43
 19.   36 Itır Erhart               Bireysel    02:10:44
       62 Suna Altan                Bireysel    DQ      
Kadınlar 18-29 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   92 Dorothy Mac Ausland       Bireysel    01:20:51
  2.  121 Brit Salmula              Bireysel    01:37:56
Kadınlar 30-34 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   34 Helen Southcott           Bireysel    01:26:21
  2.   94 Perihan Birol             Bireysel    01:28:28
  3.   11 Ayşe  Kök                 Bireysel    01:29:17
  4.   60 Sinem  Özmen              Bireysel    01:50:39
Kadınlar 35-39 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   72 Ülkü Çoşkunoğlu Abadan    Bireysel    01:23:58
  2.   30 German Perez              Bireysel    01:25:31
  3.   99 Yegane Guley              Bireysel    01:30:07
  4.   57 Pınar Çağlar              Bireysel    01:32:02
  5.   54 Pelin Karaca              Bireysel    01:35:23
  6.   96 Gökben Utkun              Bireysel    01:47:42
  7.   36 Itır Erhart               Bireysel    02:10:44
Kadınlar 40-44 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   64 Şennur  Atlı              Bireysel    01:13:56
  2.  119 Hülya Kesim               Bireysel    02:08:27
Kadınlar 45-49 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   16 Didem Doğruol             Bireysel    01:18:42
  2.   50 Müge Ergelmiş             Bireysel    01:25:19
  3.   35 Işıl Tokcan               Bireysel    02:10:43
Kadınlar 50-54 Yaş 14 km ^
  # NR    Name                      Club        Result                
  1.   75 Zeynep İlter              Bireysel    01:30:27
       62 Suna Altan                Bireysel    DQ      

© Tak-Soft 2001-2009 http://www.tak-soft.com SPORTident ME:4.16 [2009.820] @ 16.01.2011 15:53:13 SPORTident