Nov22 Race kit pick up and Covid

Nov22 Race kit pick up and Covid

Nov22 Race kit pick up and Covid

22 Kasım Geyik Koşuları için kitinizi 3 ayrı gün alabilirsiniz:

20 veya 21 Kasım > Kutupayısı Karaköy Mağazası - Önden al, yarış günü rahat et.

22 Kasım > Belgrad Ormanı, yarıştan önce. Alana erken gel. Orman girişi alternatifi, sağlık kontrolü, mesafeli sıra olacağını düşün.

Her durumda, bir RANDEVU oluşturmalısınız. Bu randevuyu kendi kitinizi almak veya bir başkasının sizin adınıza alması için oluşturabilirsiniz. HES kodu, TC kimlik numaranız hazırsa BU LİNKE TIKLAYINIZ. Her kit için ayrı form doldurulmalıdır.! 

Kovid-19 önlemlerini tıklayarak okuyunuz. Mevcut idari düzenlemeler gereği, yarış kitinizi almak için aşağıdaki belgeleri doldurup ıslak imzalı teslim etmelisiniz. Bu belgeleri ev/iş yazıcınızda yazdırıp doldurup getirmeyi tercih ederseniz aşağıdaki bağlantılardan indirebilrsiniz:

A- Kitinizi bir yakınınız alsın istiyorsanız, KİT ALDIRMA FORMU ve kimlik fotokopinizi kağıt kopya olarak gönderiniz. 
B- 22 Kasım Risk Kabul Formunu indirmek için tıklayınız. Islak imzalı kağıt kopya olarak getiriniz.
C- Türkiye Atletizm Federasyonu KATILIMCI TAAHHÜTNAMESİ belgesini indirmek için tıklayınız. Islak imzalı kağıt kopya olarak getiriniz.
D- Yarış Öncesi Sağlık Anketi belgesini indirmek için tıklayınız. Islak imzalı kağıt kopya olarak getiriniz. Alana girecek herkes, sağlık kontrolünden geçip bileklik alacaktır. Yarışmacı yakını olmayan ziyaretçiler alana kabul edilmez.