İnstagram Facebook Twitter Vimeo
9 Aralık 2018 - 17 Şubat 2019 - 22 Haziran(Gece) 2019 - 13 Ekim 2019 - 8 Aralık 2019

Ulaşım

9 Aralık Ekim adidas Geyik Koşuları etkinlik alanına, Hacıosman Metro İstasyonu önünden kalkacak, ücretli yarışmacı servisine kaydolmak için tıklayınız.

Geyik Koşuları, İstanbul'un Sarıyer ilçesinde Belgrad Ormanları'nda yapılmaktadır. Geyik Koşuları'nın toplanma alanı ve start noktası Belgrad Ormanı'nda eski adı Geyik Çiftliği olan F.Rıfkı Atay Mesire Alanı'dır.

Servis ile Ulaşım:

Yarışmacı servisi kullanacakların servis kaydı yapması gerekmektedir. Servis kayıtları açıldığında web sayfamızdaki Genel Bilgiler > Program sayfamızda linkleri yayınlanacaktır. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımız üzerinden de duyuru yapılacak olan servis kayıtlarımız için takipte kalmanızı öneriyoruz. 

Servis LCV kayıtları web sitemizde Genel Bilgiler > Program sayfası altında yayınlanacaktır. 

Yolculuk süresi 60 dk olup trafik durumuna göre bu süre uzayabilir.

Hacıosman Metro durağına kadar araçlarıyla gelmek isteyen yarışmacılarımız bu bölgedeki isparka ait Hacıosman Metro Yer Altı ücretli Otoparkını kullanabilirler. Detaylı bilgi, otopark tarifesi ve konumu için tıklayınız.

Araç ile Ulaşım:

F.Rıfkı Atay Mesire Alanı, Belgrad Ormanı Bahçeköy girişinden girildikten sonra soldaki yoldan 1,5 km devam edilip Neşetsuyu'ndan sağa dönünce 2km ilerde yer alan mesire alanıdır.

Belgrad Ormanı'na giriş ücrete tabidir.


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Geyik Koşuları
Gönüllü Olun
Eğer yarışmacı t-shirt’ü giymeyecekseniz, gönüllü görevli olarak bu maceranın gerçekleşmesine destek olabilirsiniz. Gönüllü olmak için tıklayın
Foto Galeri
MAY
Geyik Koşuları bir Macera Akademisi - Race Setter organizasyonudur.
© 2012 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım : Renkli Kare