İnstagram Facebook Twitter Vimeo
18 Şubat - 30 Haziran(Gece) - 14 Ekim - 9 Aralık

Ulaşım

14 Ekim adidas Geyik Koşuları etkinlik alanına ücretli yarışmacı servisine kaydolmak için tıklayınız.

Geyik Koşuları, İstanbul'un Sarıyer ilçesinde Belgrad Ormanları'nda yapılmaktadır. Geyik Koşuları'nın toplanma alanı ve start noktası Belgrad Ormanı'nda eski adı Geyik Çiftliği olan F.Rıfkı Atay Mesire Alanı'dır.

Servis ile Ulaşım:

30 Haziran adidas Geyik Koşuları by Night etkinlik alanına Hacıosman Metro Durağı önünden ücretsiz, yarışmacı servisleri kaldırılacaktır. Yarışmacı servisi kullanacakların servis kaydı yapması gerekmektedir. Servis kayıtları açıldığında web sayfamızdaki Genel Bilgiler > Program sayfamızda linkleri yayınlanacaktır. Aynı zamanda sosyal medya hesaplarımız üzerinden de duyuru yapılacak olan servis kayıtlarımız için takipte kalmanızı öneriyoruz.

2018 ücretsiz servis LCV kayıtları web sitemizde Genel Bilgiler > Program/ sayfası altında yayınlanacaktır.

Yarış sabahı saat 07:00’da 28K ve 08:00’da 14K katılımcıları için, 10:15'da 4K katılımcıları için Hacıosman Metrosu otobüs durağı çıkışından Geyik Koşuları toplanma alanına iki adet servis kalkacaktır. Servis kullanacak katılımcıların 14.02.2018 'ya kadar (LCV kayıtları açıldığında) sayfasına kayıt olmaları gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra size ulaşan QR kodu (veya PNR kodu) servis görevlisine göstermeniz gerekmektedir. Yolculuk süresi 60 dk olup trafik durumuna göre bu süre uzayabilir.

Hacıosman Metro durağına kadar araçlarıyla gelmek isteyen yarışmacılarımız bu bölgedeki isparka ait Hacıosman Metro Yer Altı Otoparkını kullanabilirler. Otopark günlük 12tl dir.

Detaylı bilgi, otopark tarifesi ve konumu için tıklayınız.

Araç ile Ulaşım:

F.Rıfkı Atay Mesire Alanı, Belgrad Ormanı Bahçeköy girişinden girildikten sonra soldaki yoldan 1,5 km devam edilip Neşetsuyu'ndan sağa dönünce 2km ilerde yer alan mesire alanıdır.

Belgrad Ormanı'na giriş ücrete tabidir.


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Geyik Koşuları
Gönüllü Olun
Eğer yarışmacı t-shirt’ü giymeyecekseniz, gönüllü görevli olarak bu maceranın gerçekleşmesine destek olabilirsiniz. Gönüllü olmak için tıklayın
Foto Galeri
MAY
Geyik Koşuları bir Macera Akademisi - Race Setter organizasyonudur.
© 2012 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım : Renkli Kare